Objednávka

Abeceda prvňáka pro patnáct osob

 • Úspěšný start 1. třídy
  získáte praktické tipy podporující úspěšný start dětí v první třídě a cvičení, která pomáhají odbourat počáteční obavy a ostych.
 • Zažijete na vlastní kůži
  jak podpořit osobnost dítěte, jeho sebevědomí a jak stres může ovlivnit proces učení.
 • Načerpáte návody a tipy na každý den
  díky kterým se stane učení zábavou a děti se s nadšením budou pouštět do jednotlivých aktivit a učení. Hravost přines úsměv na tváři vám i dětem.
 • Odhalíte a naučíte se, jak předcházet obtížím
  ve psaní a matematice a jak si poradit s DYS poruchami.
 • Osvědčení o obsolvování akreditovaného vzdělávacího programu
  a naši podporu ve Vaší další práci a uplatnění získaných dovedností ze semináře

+ Ušetříte celkem 10 500,- Kč (za 15 osob)

Pro bližší podmínky nás kontaktujte na vzdelavani@activebrain.cz

Praktická cvičení Vás provedou přípravou na psaní. Objasníme si, jaký vliv na psaní mají pohybové dovednosti, psychika a správné návyky dětí. Zjistíte jak nahlížet na dětskou kresbu a jak ji vyhodnotit s ohledem na grafomotorický vývoj.

NIKDY JSEM NEZAŽILA, ABY MNĚ NĚKDO UVEDL DO PROBLEMATIKY TAK KOMPLETNĚ A JASNĚ ... Pro mě bylo naše společné setkání velkým obohacením, protože jsem se poprvé dozvěděla, jak na grafomotoriku. Přestože mám vystudovanou PdF, nikdy jsem nezažila, aby mně někdo uvedl do problematiky tak kompletně a jasně. Sama na sobě jsem si ujasnila, kde mám problém v držení tužky já a jak s ním pracovat. Získala jsem inspiraci pro rytmické části, kde je jedním z cílů příprava dětí na psaní a jejich uvolnění, to vše formou hry, říkadel, písniček a cvičení. Z naší společné práce čerpám každý den při práci ve škole, zařadila jsem víc uvolňovacích cvičení na ruku, všímám si, jak děti sedí a jak vypadá prostor kolem nich, jsem schopná opravovat chyby a pomáhat jim. Zaujala mě i řada jednoduchých pomůcek, které jsem u vás viděla a které je možné využívat i v prostředí školy. Moc děkuji ještě jednou a přeji, ať se dílo daří.
Kateřina Vaňková učitelka 1.třídy