Objednávka

Abeceda prvňáka
 pro jednu osobu

Seminářem získáte

 • Podporu úspěšného startu a sebevědomí v 1. třídě
  praktické tipy na hry a pomůcky podporující úspěšný start dětí v první třídě. Náměty a cvičení pro rozvoj pozornosti a uvolnění stresu. Dovednosti jak upravit prostředí pro relaxační chvilky, náměty na hry a pomůcky.
 • Metodiky a konkrétní hry k počátkům čtení
  pro prevenci specifických poruch učení a pro vystavění dovedností k plynulému čtení s porozuměním. Aktivity pro rozvoj dílčích funkcí a prostorovou orientaci.
 • Metodiky a náměty k počátkům počítání
  a vybudování si pevných základů v matematice. Hravé a nevšední činnosti ke sčítání, odčítání, porovnávání, číselným řadám a dalším oblastem souvisejícím s matermatickým myšlením.
 • Principy grafomotorické přípravy a zdravého psaní
  které dětem umožní pohodové a plynulé psaní bez bolesti ruky. Získáte přehled, jak vybrat psací náčiní a pera.
 • Hravé, netradiční a neotřelé tipy na pomůcky
  které lze vyrobit za 5 minut a využít na 10 způsobů. Nastartujte kreativitu v učení, která do učení přinese radost, spontánnost a chuť k objevování nového.

Prosím, napište Vámi vybraný termín do poznámky objednávky:

On-line webinář 2. a 3. 6. 2021, vždy od 17 - 21 hod

Objevte on-line kurz Abeceda prvňáka, průvodce první třídou a mějte přípravy po ruce celý rok.  Díky 120 videím a 180 pracovním listům budete mít dostatek času na své koníčky a materiály do učení na jednom místě. 

Abeceda prvňáka
Je to skvělé propojení teorie s praxí. Veškeré aktivity jsem si mohla vyzkoušet sama, takže jsem opravdu pocítila, jak se ty děti při činnostech, při pokynech učitele, cítí, co prožívají. Kromě toho jsem si vyrobila i sama některé pomůcky a odnáším si spoustu nápadů, tipů a materiálů. Přístup byl velmi přátelský a celé jsem si to velmi užila. Moc všem doporučuji.
Mgr. Monika SmutnáUčitelka na ZŠ
Váš workshop se mi moc líbil a hodně mě obohatil. Líbilo se mi, že jste šla od úplných základů k těm "třešničkám na dortu", od nejjednoduššího po nejsložitější. Mnoho věcí a aktivit člověk poznal při studiu, ale Vy jste je dala do sytému a doplnila mezery. Vše jsme si mohli vyzkoušet na vlastní kůži, osahat a prožít. Je vidět, že jste profesionál v oboru a k dětem máte velmi dobrý vztah. Bonusem byla skvělá atmosféra a příjemné prostředí. Poznatky určitě použiji jak ve své praxi učitelky, tak jako máma dvou malých předškoláčků. Už se rozmýšlím, na který seminář vyrazím příště, ale nemohu si vybrat, všechny znějí lákavě. Doporučuji Vás všem ve svém okolí a doufám, že se pozitivní reference budou šířit dál.
Marketa Dragounova
Mgr. Markéta DragounováUčitelka 1. třídy