Hry a náměty pro rozvoj dětského mozku

Jak funguje dětský mozek? Čím můžete dětem, ale zároveň i sobě, prospět v denním koloběhu?

Někdy stačí jen drobnost, jiný pohled na situaci a dostaví se i do vaší rodiny pohoda. Reakce dětí na situace ve škole, doma, mezi kamarády ukazují, jak zvládají své emoce a také jak je nastavený jejich mozek.

Přijměte pozvání a poslechněte si novinky z oblasti práce mozku a praktických tipů, jak najít vnitřní rovnováhu a rozvíjet dětský mozek. 

Mozek, pozornost, ADHD, stres, děti

Tento e-book  je určený pro:

Pedagogy

Nejmodernější výzkumy lidského mozku zdůrazňují význam cílevědomého rozvoje dětského mozku. Pojďte se podívat, jak podpořit rozvoj mozkových center a uvědomte si, jak jednoduchými kroky můžete pomoci dětem k efektivnějšímu učení.

Rodiče

Jako rodiče máme v rukou obrovskou šanci dát dětem, základy pro učení. Novinky v oblasti výzkumu mozku jsou praktické do našeho každodenního života. Pojďte se zaposlouchat do novinek z výzkumu mozku a využijte je ve prospěch Vašeho dítěte.

0
mp3
nahrávek pro rozvoj mozku
0
minut
praktických tipů a her
0
let praxe
v oboru trénování mozku

Co se z e-booku naučíte

 • 1
  Nové výzkumy mozku a jejich využití v denním životě
 • 2
  Jak rozvíjet dětský mozek, co vše máme ve svých rukách
 • 3
  Význam rozhodování a přebírání zodpovědnosti
 • 4
  Biorytmy našeho těla, nastavení řádu a souvislost s učením
 • 5
  Jistota, rituály a přijímání nových podnětů a změn
 • 6
  Motivace, tresty, pochvaly, odměny, a jejich vliv na mozek

Cena:

eBook s mp3
250 Kč
Výuka pomocí mp3
Dostupný kdykoliv
Ověřeno v praxi

Komu už techniky z e-booku pomohly?

Jsem moc ráda, že se mi do rukou dostal tento e-book. Jako každá maminka i já chci, aby moje dítě bylo šťastné, spokojené, aby mělo sílu zvládnout všechno, co ho bude zajímat. V naší uspěchané době jsme ale často přetížení, a nejen my - dospěli, naše dětí také. A tak někdy se může stát, že nám chybí nápady, nebo i znalostí, jak rozvinout osobnost našeho dítěte a vyhnout se situacím, kdy nastává "error". A právě v tomto e-booku najdete odpovědí, jak svému dítěti zajistit harmonický vývoj, jak hravou formou pečovat o rozvoj jeho dovedností, dělat to tak, aby vás i dítě to bavilo a zároveň ho připravovalo na samostatné zvládnutí různých životních situací. Díky e-booku jsem dostala další inspirace k tomu, jak zpestřit naše společné chvíle, protože moje dítko je momentálně ve fázi, kdy změny ho moc baví. Hodně oceňuji i to, že e-book je v audio verzi, moc příjemně se mi poslouchal.
Žeňa PodlouckáPedagožka a lektorka kurzu „Systémové rodičovství“ www.zenapodloucka.cz
Výchova dítěte, je nejdůležitější role člověka. Ale zvládnout být laskavým a moudrým rodičem, to znamená především vychovat sám sebe. Dítěti především musíme umět porozumět, pochopit jeho svět, svět nového člověka a potom teprve s láskou mu pomoci vplout do života se všemi jeho nároky. Tento e-book je dokonalým průvodcem laskavé výchovy sebe sama jako rodiče, odkrývá mnohá tajemství a svítí na nelehkou cestu. Až jednou zase nebudete vědět kudy kam, protože vy tam a dítko onam :-), posaďte se a zaposlouchejte se do vyprávění o tom jak pomoci svému dítěti být zdravou bytostí, podloženému zkušeností. Trpělivost a laskavost je klíč a obojí zde načerpáte plnými doušky.
Ing. Alena Naďováwww.carokviti.cz
Byla jsem nadšená. Tolik teoretických informací o mozku pohromadě mě opravdu bavilo a vzdělalo. Praktické tipy, jak nejen dětsky mozek rozvíjet mě natolik inspirovali, že je s dcerou praktikujeme. Opravdu doporučuji všem, kteří se zajímají jak o sebe, tak o své děti.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz
Často ve škole řeším náročné situace a říkám si, jak je důležité, abych byla dětem partnerem, oporou. Snažím se emoce a chování "pochopit" a hledat proč tak děti jednají. Je to nářočné. V ebooku jsem našla další pohled, který mi v tom pomohl. Doporučuji všem učitelům.
Petraučitelka ZŠ
Netušila jsem, co vše mohu u svých dětí ovlivnit a jak je to vlastně jednoduché. Stačí vědět JAK. Jsem moc ráda, že jste ebook připravili a že jsem ho objevila. Vyzkoušela jsem pár tipů a už vidím první pozitiva. Upřímně říkám: děkuji 🙂
Soňamaminka
Dobrý den, je na první pohled a poslech zřejmé, že ebook je zpracován s obrovskou znalostí věci a erudicí. Díky, bylo to pro mne zajímavé a užitečné.
Lubomír Karpíšek
Vedu poradnu pro maminky a náměty jsem využila hned druhý den ráno. Stručné, jasné, odborné a hravé.
Gábina Novotná

A co když...

Pokud se vám hlavou honí otázky jako "Co když to není pro mě" nebo "Co když už to všechno znám", tak pro vás máme návrh.

Když po přečtení e-booku zjistíte, že vám vůbec nic nového nepřinesl. Že jste se z našich postupů nic nového nenaučili a je vám zkrátka k ničemu, tak nám do 30 dnů jen napíšete e-mail a my vám vrátíme všechny vaše peníze.

Proto už nemusíte váhat!

Ať už jste pedagog, nebo rodič, tak v e-booku získáte škálu hravých námětů pro každodenní praxi. Zjistíte, jak rozvíjet mozek dítěte a získáte praktické tipy na každodenní využití. Neváhejte se ponořit do světa fungování mozku a pomoci dětem zvládnout běh dnů. I Vy budete odměněni klidnějšími chvílemi a radostí.