Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

JAK PRACOVAT S DĚTMI S ADHD

Nové přístupy k ADHD až k Vám domů.

Toužíte po tom, aby Vaše dítě zažilo radost ze čtení? Rádi byste měli ve třídě úspěšné čtenáře? Hledáte praxí ověřené náměty, díky kterým předejdete DYS poruchám? S nadšením objevujete nové přístupy ve čtení z pohledu vývoje mozku?

Tak to jste tu správně!
To, co na webináři zažijete, můžete ihned využít se svými dětmi.

POHODA A POROZUMĚNÍ mohou být i Vaše realita.

Vzhledem k novým pokynům MŠMT je zapotřebí rozdělit vysílání
do 2 bloků v délce 90 minut s 60 minutovou přestávkou
mezi jednotlivými bloky. 

Vysíláme vždy od 17:00 do 21:00

Termíny: 6. 10. 2021, 17. 2. 2022, 9. 6. 6022

Do poznámky, prosím, uveďte termín webináře, o který máte zájem.

Pokud máte zájem o osvědčení z tohoto akreditovaného webináře, zatrhněte prosím v objednávce 1 kus osvědčení. Po složení jednoduchého on-line testu Vám ho rádi do 14 pracovních dnů vystavíme a zašleme na Vámi uvedený e-mail v objednávce.

dyslektický mozek
Lidu, webinář Pozornost a nepozornost byl báječný 🙂 Právě jsem doposlouchala a jsem nadšená a šťastná. Už vím proč mě moje Nelinka 9 let často nevnímá. Cítila jsem to již dříve, ale dnešní povídání mě utvrdilo v tom, co cítím již delší čas. Nelinka je velice originální, kreativní a lidská dívenka. A to, že zapomíná věci do školy? Paní učitelka mi sdílí, že si vždy dokáže s lehkostí a radostí poradit. Najde řešení a to je nejdůležitější. Bát dětem oporou a nechtít je předělat 🙂 Kreativně hledat cestičky jak jim zpříjemnit učení hravostí a předat jim své nadšení a chuť pouštět se do nových věcí 🙂 Jsem šťastná, že si dnešní cvičení mohu odnést do svého života a podpořit tak nejen své děti, ale i děti z lesní školky Skřítci z Borovic a děti na mých lekcích dětské jógy.
Ludmila KratochvílováUčitelka lesní MŚ, lektorka dětské jógy
Děkuji za příjemný a užitečný webinář a těším se na příští středu. S radostným pocitem jdu ulehnout do postele. Děkuji za dobití baterek. Zítra to prodiskutujeme s asistentkou, co dělat, aby se naše Natállka cítila ve třídě ještě lépe. Tyto informace jsem se doposud nikde nedozvěděla a proto jsem moc ráda, že už vím, jak jim to v těch hlavičkách funguje a jak na to reagovat. A hlavně pravidlo, které začnu už od zítra!!! Poukazovat a hodnotit i pozitivní chování, které nám připadá běžné … a méně vyzdvihovat to negativní chování. MOC DÍKY!!! Dobrou noc 🙂
Sandra Sedlákováučitelka ZŠ
Děkuji za skvělý webinář. Splnil veškerá má očekávání. Krásně se poslouchal, i když bylo už docela pozdě, těch pár hodin uteklo jako nic. Opravdu moc děkuji.
Hana Pospíšilovámaminka předškoláka