Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

Možnost zakoupit on-line živé vysílání webináře za zvýhodněnou cenu skončí za:

Nové přístupy k ADHD až k Vám domů

Toužíte po tom, aby Vaše dítě zažilo radost ze čtení? Rádi byste měli ve třídě úspěšné čtenáře? Hledáte praxí ověřené náměty, díky kterým předejdete DYS poruchám? S nadšením objevujete nové přístupy ve čtení z pohledu vývoje mozku?

Tak to jste tu správně!
To, co na webináři zažijete, můžete ihned využít se svými dětmi.

Desítky minut her a smíchu s písmenky mohou být i Vaše realita.

dyslektický mozek
Moc děkuji za velmi praktickou příručku s hromadou konkrétních tipů, triků, odkazů a upozornění, co všechno může mít vliv na čtení. Nejvíce mě překvapilo, jak se dá velmi jednoduše dítě rozvíjet během chůze, jízdou autem, šalinou, aniž bych tušila souvislost se čtením a pozorností. 
Šárka Černámaminka, asistentka pedagoga
Děkuji za rady k přípravě na čtení. Syn Tobiáš je předškolák (5,5 let), ale některé hry jsme už dnes s úspěchem vyzkoušeli. Trénovali jsme sluchové vnímání, to nás hodně bavilo, zejm. poznávání zvuků z okolí (syn poznal i zvuk naprázdno stříhajících nůžek a ořezávání pastelky). Bavilo jej také online určování počtu slabik ve slově. Z her zaměřených na pozornost a paměť měla největší úspěch Opice. Se synem jsme se střídali, takže jsem zjistila, že i pro mě není snadné se plně soustředit a přesně pohyby zopakovat(pravdou je, že mě tedy předváděl složitější pohyby).   Děkuji za informaci a spousty inspirace, moc nás to baví.
Hana Draganovámaminka
Slabikové kartičky jsme si jako rodina velmi oblíbili. Můj 8letý syn má rád především skládání slov ze slabik a přebíjenou, kdy se kartička nechána 2 vteřiny přečíst a poté se otočí rubovou stranou. Vřele doporučuji.
Mgr. Lucia Vincourová
Abeceda prvňáka mi přijde dobře zpracovaná a opravdu se mi líbí. Myslím si, že je zde mnoho dobrých typů a rad, jak hravě a bez větších problémů zvládnout nejen čtení, psaní a počítání, ale je zde vidět i snaha celkově dítěti pomoci ve škole (samostatnost, osobnostní rozvoj a sebevědomí).
Mgr. Helena Navrkalováučitelka 1. stupeň ZŠ

A co když...

Pokud se vám hlavou honí otázky jako "Co když to není pro mě" nebo "Co když už to všechno znám", tak pro vás máme návrh.

Když po webináři zjistíte, že vám vůbec nic nového nepřinesl. Že jste se z našich postupů nic nového nenaučili a je vám zkrátka k ničemu, tak nám do 30 dnů jen napíšete e-mail a my vám vrátíme všechny vaše peníze.