Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

WEBINÁŘ UČÍM SE POČÍTAT

Akreditovaný webinář MŠMT

Jak na to, aby u počítání byla pohoda a hravost?
Proč používat hračky a předměty, které máte doma při počítání?
Jak to udělat, aby děti rychle pochopily početní operace a mohly na tom stavět i v dalších letech?

Naše 26leté zkušenosti můžete využít i Vy!
Vykročte k pohodě již dnes a rezervujte si místo na webináři.

Pokud máte zájem o osvědčení z tohoto akreditovaného webináře, tak prosím zatrhněte v objednávce 1 kus osvědčení. Při variantě trivium vám mohou být vydány až tři osvědčení - prosím změňte počet v objednávce na 3 kusy. Rádi Vám do 14 pracovních dnů osvědčení vystavíme a zašleme na Vámi uvedený e-mail v objednávce.

Vysíláme:  13. 10. 2021, 16. 2. 2022 v čase 17:00–21:00 hodin.

 

Do poznámky, prosím, uveďte termín webináře, o který máte zájem.

dyslektický mozek
Po včerejší  webináři jsem plná energie. Rozdávala jsem ji plnými hrstmi své kolegyni, která začala být poslední dobou velmi pesimistická. Samozřejmě, že i s mými druháčky byl den prima. Nálada učitele je velmi nakažlivá 😊. Dnešek se opět povedl. Už se vůbec nebojím na schůzku budoucích prvňáčků, ikdyž vím, že tam určitě budou opět 2 ADHD děti. Asi jsem na ně magnet 😊. S vámi jsem se ale nějak přestala bát. Plno věcí vím, ale včerejší opakování v rámci semináře mi zase osvěžilo paměť. Děkuji i za nové poznatky, které mi pomohly dát další věci do souvislostí. Pořád se učím 😊 a stále víc mě problémové děti zajímají. Už se moc těším na příští týden. Přeji krásný, pohodový den všem a děkuji za vaši práci.
Mgr. Lenka Boudnáučitelka ZŠ
Vážená Lído, Milado, moc děkuji z a webináře, jsem nadšená a s čistým svědomím vám (oběma) musím říct že to byly nejlepší kurzy kterými jsem kdy prošla. Čerpala jsem jako matka čtyř dětí (někdy je to náročnější než plná třída), i jako asistenktka pedagoga. Mnoho tipů jsem již vyzkoušela, na další si brousím zuby. Moc se těším na další setkávání se s vámi alespoň přes obrazovku notebooku a doufám že se za vámi do Brna někdy vypravím osobně 🙂 S poděkováním za váš čas který jste nám věnovaly.
Kateřina Kempnáasistentka pedagoga
Právě jsem doposlouchala webinář Učím se číst a jsem nadšená 🙂 Nádherné, plné inspirace jak vše zapojit do běžného dne při procházce, doma, kdekoliv můžete s dětmi trénovat hravě a lehce, bez stresu a napětí 🙂 Milado, moc MOC děkuji za nadšení, které z tebe čiší a je to opravdu nakažlivé:) Jsem šťastná, že tě tu mám. Jsi mojí velkou inspirací. Ráda se od tebe učím.
Ludmila Kratochvílováučitelka lesní MŠ, lektorka jógy