Vystavení osvědčení po webináři

Krásné osvědčení bude vystaveno na Vaše jméno s názvem absolvovaného webináře a náležitostmi akreditace MŠMT pokud jste pedagogiční pracovníci. Pokud máte zájem můžeme Vám vystavit certifikát o absolvování pro nepedagogické pracovníky,  prosím, upřesněte do poznámky v platebním formuláři.

Nedílným krokem je zaslání osobních údajů pro vystavení osvědčení. Formulář najdete také pod tlačítkem u absolvovaného webináře. Je na vyžádání na e-mail po uhrazení objednávky.

Platba za osvědčení u akreditovaného webináře je pouze pokud máte webinář zdarma v rámci nějaké naší akce nebo při uplatnění slevových voucherů.

Osvědčení Vám s radostí a láskou vystavíme a zašleme do 14 pracovních dnů.

Zvolte počet , podle počtu osvědčení nebo certifikátů, které potřebujete. Jedno osvědčení je jedna platba, dvě osvědčení - potřebujete zadat dva kusy a tak dále:-)

Vážená Lído, Milado moc děkuji z a webináře, jsem nadšená a s čistým svědomím vám (oběma) musím říct že to byly nejlepší kurzy kterými jsem kdy prošla. Čerpala jsem jako matka čtyř dětí (někdy je to náročnější než plná třída), i jako asistenktka pedagoga. Mnoho tipů jsem již vyzkoušela, na další si brousím zuby. Moc se těším na další setkávání se s vámi alespoň přes obrazovku notebooku a doufám že se za vámi do Brna někdy vypravím osobně 🙂 S poděkováním za váš čas který jste nám věnovaly.
Kateřina Kempnáasistentka pedagoga, maminka
Děkuji za skvělý webinář. Splnil veškerá má očekávání. Krásně se poslouchal, i když bylo už docela pozdě, těch pár hodin uteklo jako nic. Opravdu moc děkuji.
Hana Pospíšilovámaminka