Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

UČÍM SE POČÍTAT - záznam webináře

Jak na to, aby u počítání byla pohoda a hravost? Proč používat hračky a předměty, které máte doma při počítání? Jak to udělat, aby děti rychle pochopily početní operace a mohly na tom stavět i v dalších letech?

Co získáte?

  • Ověřené tipy, jak dát dítěti pevné základy matematiky hravou formou
  • 50 a více her a aktivit z praxe pro rychlé pochopení počtů
  • Cvičení pro děti s DYSKALKULIÍ k vyvození sčítání a odčítání
  • Aktivity do třídy i pro domácí přípravu s maminkou
  • Fungující náměty k vytvoření pojmu čísla a postupné abstrakci
  • Principy, jak postupovat, aby si děti u učení hrály a objevovaly
  • 3minutové hříčky pro rozvoj pozornosti k úspěšnému zvládnutí učiva
  • Relaxační cvičení k dbourání stresu a napětí u počítání
  • Čas, který byste jinak trávili hledáním rad jak na psaní a úchop tužky
  • Komplexní přístup ke psaní z pohledu vývoje dětského mozku a předcházení poruchám učení jako je dysgrafie, dysortografie, dyslexie

Co je součástí webináře?

Klíčem jsou ověřené postupy

Máme za sebou více než 26 let zkušeností v oblasti klasické i speciální pedagogiky a naše praxe je podložená nejmodernějšími výzkumy o rozvoji dětského mozku.

Stovky nápadů

Kolik osvědčených tipů, nápadů a technik se může vejít do jednoho webináře? Nespočet! Během 4 hodin vás jimi zahrneme.

Materiály a pomůcky

V praktických materiálech k webináři vám předáme to nejlepší ze své praxe a ukážeme vám, jak si snadno a rychle vytvářet vlastní pomůcky do výuky.

Záznam webináře

dostupný na 1 rok

Sleva

na nákup dalších materiálů či produktů

Lektor

Mgr.

Milada Smutná

Pomáhám učitelům, asistentům a studentům hledat cesty k radostnému vzdělávání. Zahraniční zkušenosti, speciální pedagogika a neuroterapie tvoří základ mojí práce.

Jsem nadšená, když společně nacházíme principy, jak zvládnout školu bez stresu a strachu. Z dlouholetých zkušeností vybírám pro děti i učitele to, co potřebují na cestě vpřed.

Bonusové materiály

Při zakoupení tohoto záznamu získáte následující materiály a slevy: 

dyslektický mozek
Obdivuji Vaši práci. Zkušenosti mám zatím 21 leté, ale stále mě baví se posouvat dále 🙂 Líbí se mi Vaše cesta. Za týden naslyšenou 🙂
Jana Chalupová Hlávkováučitelka 1. stupeň ZŠ
Vážená Lído, Milado moc děkuji z a webináře, jsem nadšená a s čistým svědomím vám (oběma) musím říct že to byly nejlepší kurzy kterými jsem kdy prošla. Čerpala jsem jako matka čtyř dětí (někdy je to náročnější než plná třída), i jako asistenktka pedagoga. Mnoho tipů jsem již vyzkoušela, na další si brousím zuby. Moc se těším na další setkávání se s vámi alespoň přes obrazovku notebooku a doufám že se za vámi do Brna někdy vypravím osobně 🙂 S poděkováním za váš čas který jste nám věnovaly.
Kateřina Kempnáasistentka
Právě jsem doposlouchala webinář Učím se číst a jsem nadšená 🙂 Nádherné, plné inspirace jak vše zapojit do běžného dne při procházce, doma, kdekoliv můžete s dětmi trénovat hravě a lehce, bez stresu a napětí 🙂 Milado, moc MOC děkuji za nadšení, které z tebe čiší a je to opravdu nakažlivé:) Jsem šťastná, že tě tu mám. Jsi mojí velkou inspirací. Ráda se od tebe učím.
Ludmila Kratochvílováučitelka lesní MŠ, lektorka jógy