Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

Individuální konzultace pro děti

Nevíte, jak dál v přípravě do školy, v nastavení pravidel chování, emočních výkyvech u dětí apod.?

Toužíte dostat fungující rady přímo na míru Vašeho dítěte?

Rádi byste měli doma pohodu a zbavili se stresu?

Tak to jste tu správně! Využijte 60 min konzultaci a udělejte první krok k radostnému domovu.

Milado, děláte s dětmi a pro děti skvělou práci! Je úžasné sledovat při lekcích grafomotoriky vzájemné interakce mezi vámi a Jášou nebo Evičkou. Opravdu to není jen o procvičování a technikách, ale především o hledání cesty, vzájemném naladění a vašem upřímném zájmu o děti a jejich posun. Nejvíc mě ale fascinuje vaše neuvěřitelná hravost a radost, která z vás při práci s dětmi čiší 😀 Hlavní cíl setkávání je sice grafomotorika, ale kromě jsem moc vděčná, že mají děti možnost se potkávat s dospělým jako jste vy. To co děláte má obrovský smysl a držím palce nám všem, aby se o vašem přístupu ke grafomotorice dozvědělo co nejvíce školek a škol!
Jana Andréskováautorka projektu Kukando
Správný vývoj malé osobnosti není jen o stavu mozku, ale i o správné a pozitivní výchově a působení, porozumění dítěti a o vztazích v rodině i mimo ni. Proto jsme se s paní Smutnou domluvili také na individuálních sezeních se synem. Neměl žádné výrazné výchovné problémy,chtěli jsme spíše problémům předcházet a také pracovat na vzájemných vztazích, porozumění a pochopení. Sezení byla přizpůsobená našim požadavkům, byla velmi individuální a osobní, a i když bylo naplánované téma, často se ubralo jinudy, prostě podle toho, co zrovna syna tížilo nebo vyplulo na povrch, což bylo přirozené a nespoutané. Velkou měrou k celkovému výsledku přispělo velmi příjemné vystupování a pozitivní působení paní Smutné, která si nás tímto získala a co je skvělé, syna to velmi bavilo, těšil se na schůzky, jako by si šel povykládat s kamarádem. Získali jsme zde i mnoho podnětů na způsoby učení, motivace a přístupů k řešení problémů. A to úplně nejúžasnější je, že se tady jakoby začaly rozvíjet a posilovat Šimonovi pozitivní kladné vlastnosti. Chce to jen správný přístup a pochopení, k čemuž je mnohdy potřeba nadhled, rada, prostě správné odborné vedení, čím speciální pedagogika v podání paní Smutné rozhodně je a my jsme ji za její neocenitelnou pomoc velmi vděční.
Jana SvojákováMajitelka firmy Top OPTIK
Byla jsem nadšená. Tolik teoretických informací o mozku pohromadě mě opravdu bavilo a vzdělalo. Praktické tipy, jak nejen dětsky mozek rozvíjet mě natolik inspirovali, že je s dcerou praktikujeme. Opravdu doporučuji všem, kteří se zajímají jak o sebe, tak o své děti.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz