Objednávka

Praktického poradenství

 • 1
  Předškolní pedagogika
  Je dítě zralé na vstup do školy? Jak jej připravit na školní docházku? Zjistíme, na které oblasti se zaměřit.
 • 2
  Poruchy pozornosti, problémy kolem ADHD
  Diagnostikujeme mozkovou činnost. Rozumíme dětskému mozku a víme, jak trénovat pozornost a rozkolísané emoce.Poradíme, jakým způsobem se s dětmi učit.
 • 3
  DYS poruchy
  Máme praktické tipy, rady a pomůcky, které pomohou. Naučíme Vás, jak dospět k pohodě.
 • 4
  Grafomotorika a psaní
  Zjistíme, kde jej problém, naučíme vás cviky na uvolnění, vybereme vhodné pomůcky a psaní bude radostí.
 • 5
  Rodina a její fungování, nastavení vztahů mezi sourozenci
  Máme zkušenosti z výjezdů do rodin a víme, jak nastavit rodinnou atmosféru.
 • 6
  Osobnostní rozvoj, podpora silných stránek a osobnostního růstu
  Ukážeme dětem, jak najít vlastní hodnotu, zbavit se negativních přesvědčení a být spokojený v životě

To jsou rady, zkušenosti, náměty a nápady k tomu, jak se posunout o jeden krok nebo víc, tam, kam bychom potřebovali. Poradíme Vám rády online i přímo v terénu.

Milada je laskavý a trpělivý pedagog. Díky mnoha letům praxe a své mimořádné schopnosti empatie dokáže navázat kontakt i s dítětem, které je předem rozhodnuto nespolupracovat. Procvičování "tvrdého" zápěstí našeho prvňáka Adama probíhalo v naprosté pohodě, hravou formou. Moc nám pomohly i zapůjčené, Miladou vyrobené, pomůcky pro domácí nácvik. Po pravidelném procvičování ustoupily bolesti paže při déletrvajícím psaní a zlepšil se vzhled i sklon písma.
Renata Koukalová
DCERA NEVYČNÍVÁ A JE "NORMÁLNÍ" ŽÁKYNÍ Dcera navštěvuje centrum již třetím rokem vzhledem k tomu, že jí byly diagnostikovány významné poruchy soustředění a pozornosti. Po třech letech spolupráce s tímto centrem se její schopnost soustředit se a udržet pozornost zlepšila natolik, že přestala ve třídě "vyčnívat" a stala se "normální" žákyní. V centru navštěvuje nejen terapie Biofeedback ale také volnočasový kroužek a pravidelně se učastní i letních příměstských táborů. Pro mě , jako matku, je radost vidět ji pracovat s terapeutkami, které má nejen pro jejich laskavý přístup k dětem, nesmírně ráda. A to je podstatné. Pokroky jsou znatelné a dcera si veškerý čas v centru maximálně užívá.
Katka K