• 1
  Přehledný list s pravidly Štědrého dne
  který si dítě samo vyplní a dotvoří jednotlivé body
 • 2
  Pro rodiče "Jízdní řád Štědrého dne"
  k vytovření klidné atmosféry a pohody právě u Vás doma
 • 3
  Praktické tipy na klidné vánoční svátky
  nejen pro děti s ADHD, ale pro celou rodinu
 • 4
  Nové výzkumy mozku
  a jejich využití v denním životě
 • 5
  Jak rozvíjet dětský mozek
  co vše máme ve svých rukách
 • 6
  Význam rozhodování a přebírání zodpovědnosti
  motivace, tresty, pochvaly, odměny a jejich vliv na mozek
 • 7
  Biorytmy našeho těla, nastavení řádu a souvislost s učením
  jistota, rituály a přijímání nových podnětů a změn

Někdy stačí jen drobnost, jiný pohled na situaci a dostaví se i do vaší rodiny pohoda. Reakce dětí na situace ve škole, doma, mezi kamarády ukazují, jak zvládají své emoce a také jak je nastavený jejich mozek.

JEDEN NÁPAD A TOLIK RADOSTI! To jsem opravdu netušila, že když si předem domluvíme, kdo bude rozdávat dárky, že to zafunguje. Vždycky se kluci hádali a byla hustá atmosféra, protože se na dárky už moc těšili. Letos jsme vyzkoušeli dárečková pravidla, že kluci na střídačku rozdávali dárky a až bylo vše rozdáno, tak jsme si to všichni začali rozbalovat. To byla paráda! Opravdu děkuji.
Hankamaminka Toníka a Péti
BYL JSEM FAKT NAŠTVANEJ Musím se přiznat, že jsem na Štědrý den byl často naštvanej. Zkrátka práce hodně, vaření, stromek, výzdoba .... a do toho ty naši dva divoši. Alenka i Táďa chvíli neposedí a v bytě, znáte to, těsno. Manželka nás vyslala ven nazdobit stromek pro zvířátka. Šokovalo mě, že jsme byli venku 2 hodiny a super. Po příchodu domu byly děti hned klidnější. Nejsem na psaní, ale tohle mi fakt bodlo, tak dávám vědět, že to u nás funguje. Díky a krásný čas.
Martintatínek