Hry a náměty pro rozvoj dětského mozku

Jak funguje dětský mozek? Čím můžete dětem, ale zároveň i sobě, prospět v denním koloběhu?

Někdy stačí jen drobnost, jiný pohled na situaci a dostaví se i do vaší rodiny pohoda. Reakce dětí na situace ve škole, doma, mezi kamarády ukazují, jak zvládají své emoce a také jak je nastavený jejich mozek.

Přijměte pozvání a poslechněte si novinky z oblasti práce mozku a praktických tipů, jak najít vnitřní rovnováhu a rozvíjet dětský mozek. 

Mozek, pozornost, ADHD, stres, děti

Tento eBook  je určený pro:

Pedagogy

Nejmodernější výzkumy lidského mozku zdůrazňují význam cílevědomého rozvoje dětského mozku. Pojďte se podívat, jak podpořit rozvoj mozkových center a uvědomte si, jak jednoduchými kroky můžete pomoci dětem k efektivnějšímu učení.

Rodiče

Jako rodiče máme v rukou obrovskou šanci dát dětem, základy pro učení. Novinky v oblasti výzkumu mozku jsou praktické do našeho každodenního života. Pojďte se zaposlouchat do novinek z výzkumu mozku a využijte je ve prospěch Vašeho dítěte.

0
mp3
nahrávek pro rozvoj mozku
0
minut
praktických tipů a her
0
let praxe
v oboru trénování mozku

Co se z eBooku naučíte

 • 1
  Nové výzkumy mozku a jejich využití v denním životě
 • 2
  Jak rozvíjet dětský mozek, co vše máme ve svých rukách
 • 3
  Význam rozhodování a přebírání zodpovědnosti
 • 4
  Biorytmy našeho těla, nastavení řádu a souvislost s učením
 • 5
  Jistota, rituály a přijímání nových podnětů a změn
 • 6
  Motivace, tresty, pochvaly, odměny, a jejich vliv na mozek

Cena:

eBook s mp3
390
Výuka pomocí mp3
Dostupný kdykoliv
Ověřeno v praxi

Komu už techniky z eBooku pomohly?

Netušila jsem, co vše mohu u svých dětí ovlivnit a jak je to vlastně jednoduché. Stačí vědět JAK. Jsem moc ráda, že jste ebook připravili a že jsem ho objevila. Vyzkoušela jsem pár tipů a už vidím první pozitiva. Upřímně říkám: děkuji :)
Soňamaminka
Často ve škole řeším náročné situace a říkám si, jak je důležité, abych byla dětem partnerem, oporou. Snažím se emoce a chování "pochopit" a hledat proč tak děti jednají. Je to nářočné. V ebooku jsem našla další pohled, který mi v tom pomohl. Doporučuji všem učitelům.
Petraučitelka ZŠ
Dobrý den, je na první pohled a poslech zřejmé, že ebook je zpracován s obrovskou znalostí věci a erudicí. Díky, bylo to pro mne zajímavé a užitečné.
Lubomír Karpíšek
Vedu poradnu pro maminky a náměty jsem využila hned druhý den ráno. Stručné, jasné, odborné a hravé.
Gábina Novotná

A co když...

Pokud se vám hlavou honí otázky jako "Co když to není pro mě" nebo "Co když už to všechno znám", tak pro vás máme návrh.

Když po přečtení eBooku zjistíte, že vám vůbec nic nového nepřinesl. Že jste se z našich postupů nic nového nenaučili a je vám zkrátka k ničemu, tak nám do 30 dnů jen napíšete e-mail a my vám vrátíme všechny vaše peníze.

Proto už nemusíte váhat!

Ať už jste pedagog, nebo rodič, tak v eBooku získáte škálu hravých námětů pro každodenní praxi. Zjistíte, jak rozvíjet mozek dítěte a získáte praktické tipy na každodenní využití. Neváhejte se ponořit do světa fungování mozku a pomoci dětem zvládnout běh dnů. I Vy budete odměněni klidnějšími chvílemi a radostí.