Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

Dárek pro děti a jejich rodiče.

Jsme rádi, že jste s námi!

Hravé učení 3+1 zdarma s bonusy

Jsou tu! Rychlé a stručné návody na hravý start v matice, češtině a psaní. Školou dětství nekončí. Zahoďte nudné procvičování a biflování. Přínášíme vám hry, tipy a osvědčené odkazy, jak procvičovat hravě. Pomůcky najdete ve Vaší kuchyni nebo ve skříňce s hračkami. Rodiče nám říkají, že tyto návody v nich nastartovali kreativitu a radost z učení. A to přejeme i Vám. Naše učení je zábava a příležitost k radosti.   A Vy, ji můžete mít doma také. Navíc, v setu jsou pro Vás další dárky. Za cenu tří eBooků získáte bonus o relaxaci, která k učení neodmyslitelně patří. Pojďte si užít pohody u učení.

Tento komplet eBooků je určený pro:

Školy a firmy

Tento set je naším dárkem pro rodiče. Není možno zakoupit pro školu.

Rodiče

Teď přichází ta správná odměna pro každého rodiče. Je to chvíle, kdy se dozvíte, jak na máťu, češtinu i psaní zábavně. Zahoďte hodiny brouzdání na netu a otevřete hravé eBooky. Uvelebte se, dejte si nohy nahoru a promyslete, kterou hru zařadíte zítra se svým dítkem. Překvapte své děti. Nudné vyplňování okýnek v sešitě s příklady, čtení slabik a zápasení s tužkou nechte minulosti. Užijte si pohodovou, hravou a radostnou jízdu se svými dětmi! Díky svižnému zvládnutí domácích úkolů budete mít čas i sami na sebe.

0
tipů
her, odkazů a námětů pro hravé učení
0
videí
z naší každodenní praxe
0
stran
užitečných informací k radostnému učení
 • 1
  Prevence obtíží v učení
 • 2
  Inspirace k pohodovému učení
 • 3
  Fungující tipy, náměty a odkazy
 • 4
  Originální hry ke čtení, počítání a tréninku pozornosti
 • 5
  Foto - rady ke zdravému psaní
 • 6
  Video náměty ze všech oblastí, přímo z naší praxe
 • 7
  Střípky a legrácky k hravosti při učení, pro děti i rodiče

Cena HRAVÝCH EBOOKŮ

eBooky s videonáměty
800
420 Kč
Výuka pomocí videa
Dostupný kdykoliv
Ověřeno v praxi

Komu už náměty a tipy z eBooku pomohly?

Je to pestré, zábavné a poučné zároveň. Tolik skvělých námětů pohromadě jsem už dlouho neviděla. Netušila jsem, co vše je potřebné pro základy počítání a teď už v tom mám jasno. Posunulo mě to dál i v tom, jak dětem počítání zpříjemnit, udělat z něj legraci. Děkuji za všechny hry a videa, dodaly mi další chuť do domácího procvičování. Díky.
Radmila T. učitelka MŠ
Procvičování "tvrdého" zápěstí našeho prvňáka Adama probíhalo v naprosté pohodě, hravou formou. Moc nám pomohly i zapůjčené, Miladou vyrobené, pomůcky pro domácí nácvik. Po pravidelném procvičování ustoupily bolesti paže při déletrvajícím psaní a zlepšil se vzhled i sklon písma.
Renata KoukalováMUDr.
"Ty příklady mě nebaví." To jsem slýchávala často od mého syna Lukáška. Matika mu jde pomaleji než ostatní věci, neví, co si pod tím číslem představit a pořád se motáme v jednoduchých příkladech. Paní učitelka říkala, že už nemá používat prsty, ale já vidím, že to potřebuje. Jsem moc ráda za tipy a hlavně za vysvětlení proč prsty používat a jak to dětem pomáhá. Začali jsme více používat lego kostičky a plata od vajíček. Lukášek to prožívá úplně jinak, více se těší a hříčky, které jsem od Vás převzala dělá s radostí. Je to i pro mě radost.
Tereza a Lukášek
Připadalo mi to pořád dokola a dokola. Když jsme zasedli ke čtení, tak se mu nechtělo, všechno mu trvalo a ani nevěděl, co četl. Pro Filípka to byla děsná otrava. Mám známou, která mi řekla o vašich hrách a musím říct, že jsem za ně vděčná. Já jsem si v mp3 poslechla vše a dalo mi to víc, než rady naší paní učitelky 🙂 Na videa jsme se dívali s Filípkem spolu a hned vyzkoušeli ty zvuky a písničky. Potom jsme si to i napsali a bylo to super! Skvělá atmosféra a hlavně to Filípka baví a nesedí znuděně u stolu.
Renata H. maminka

A co když...

Pokud se vám hlavou honí otázky jako "Co když to není pro mě" nebo "Co když už to všechno znám", tak pro vás máme návrh.

Když zjistíte, že vám eBook vůbec nic nového nepřinesl. Že jste se z našich postupů nic nového nenaučili a je vám zkrátka k ničemu, tak nám do 30 dnů jen napíšete e-mail a my vám vrátíme všechny vaše peníze.

Proto už nemusíte váhat!

Teď je ta chvíle, kdy pustíte k vám domů hravé učení, dovádění a uvolněnost. Škola není drama ani otrava. Jen vědět, jak si z ní udělat zábavu.  Neváhejte! Právě teď přichází zábava i k vám. Tipy na pomůcky, originální hry, pracovní listy a on-line programy, které máme ověřené praxí. Inspirativní videa vás nenechají spát 🙂 ... odežeňte nudu z přípravy do školy a radujte se spolu s dětmi.