Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

Jak na hravé psaní

Jak předat dětem základy pro dobré psaní? Tím už se nyní nemusíte trápit. Naše denní praxe je součástí tohoto ebooku. Zjistěte, co vše je v přípravě na psaní zásadní, čeho se držet u grafomotorických cviků a na co si dát pozor. Praktické náměty, tipy, video ukázky a názorné fotografie Vám pomohou k rychlé orientaci. Příprava na psaní není věda, stačí když víte, jak na to. Otevřete dveře radosti ze psaní už teď. 

Tento eBook je určený pro:

Pedagogy

Díky foto ukázkám, videím a praktickým tipům získáte základy v přípravě na psaní. Škálu hravých námětů využijete v každodenní praxi. Užívejte si s dětmi radost při uvolňovacích cvičeních, nácviku prostorové orientace i senzomotoriky. Uvolněné psaní a bude odměnou nejen dětem, ale i Vám.

Rodiče

Základy pro zdravé psaní najdete právě v tomto eBooku. Díky videím, foto ukázkám a praktickým tipům z naší praxe, získáte návod, jak na to. Příprava Vašich dětí na psaní se tak stane radostí a ne trápením. Uvolněná ruka, správný úchop a přiměřený tlak na tužku, se zabydlí i u Vašich dětí. 

0
procesů
v mozku
0
stran
0
videonáměty
 • 1
  Čím psát a proč
 • 2
  Jak držet tužku a pero
 • 3
  Jak uvolnit ruku a netlačit
 • 4
  Správné návyky při psaní
 • 5
  Grafomotorická cvičení
 • 6
  Psychická pohoda je základ
 • 7
  Vnímání všemi smysly a uvědomění si vlastního těla
 • 8
  Prostorová orientace, vizuomotorika a paměť

Nahlédněte dovnitř:

Cena eBooku

eBook s videonáměty
200
140 Kč
Vzdělávání pomocí videa
Dostupný kdykoliv
Ověřeno v praxi

Komu už náměty a tipy z eBooku pomohly?

Až letos, v první třídě, jsem se dozvěděla, že Péťa moc tlačí a špatně drží tužku. Pořád jsem nevěděla co s tím, jak to změnit, ani jak se tužka má správně držet. V eBooku mi pomohly fotky správného a špatného úchopu, konečně vím, jak to má vypadat. Škoda, že mi to ve školce neřekli.
Táňamaminka
Procvičování "tvrdého" zápěstí našeho prvňáka Adama probíhalo v naprosté pohodě, hravou formou. Moc nám pomohly i zapůjčené, Miladou vyrobené, pomůcky pro domácí nácvik. Po pravidelném procvičování ustoupily bolesti paže při déletrvajícím psaní a zlepšil se vzhled i sklon písma.
Renata KoukalováMUDr.

A co když...

Pokud se vám hlavou honí otázky jako "Co když to není pro mě" nebo "Co když už to všechno znám", tak pro vás máme návrh.

Když zjistíte, že vám eBook vůbec nic nového nepřinesl. Že jste se z našich postupů nic nového nenaučili a je vám zkrátka k ničemu, tak nám do 30 dnů jen napíšete e-mail a my vám vrátíme všechny vaše peníze.

Proto už nemusíte váhat!

Ať už jste pedagog, nebo rodič, tak díky eBooku budete mít jasno v zásadách při psaní. Na základech, které dětem dáte, budou stavět i dále. Uvolněné a radostné psaní si můžete užívat s nimi. Škála námětů, video ukázek a foto materiálů, které dostáváte, je ověřena naší dlouholetou praxí. S radostí ji posíláme k Vám.