Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

Jak na relaxace u dětí

Radost, uvolněnost, něžnost a lásku můžete darovat všem dětem kolem sebe. Chvilky pro zastavení a ponoření se do vlastních pocitů, prožitků a vnímání vlastního těla, jsou velice důležité. Díky takovým momentům dětem otevíráme cestu k vlastní identitě, sebepoznání a životu bez stresu. Relaxační chvilky, které lze zařadit kdykoliv během dne Vám přinášíme právě nyní. Otevřete dětem jejich kouzlo.

Jak na relaxace u dětí

Tento eBook je určený pro:

Pedagogy

Věřte, že jednoduché a funkční tipy lze zařadit i ve třídě. Inspirativní náměty na relaxační chvilky čekají právě na Vás a Vaše žáčky. Společně si vydechnete a načerpáte pozitivní energii do dalších vyučovacích hodin. Neváhejte, stojí to za to.

Rodiče

Rychle na úkoly, uklidit po večeři, nachystat aktovku ... Znáte to? Kvap a stres. A umíte se zastavit a najít chvilku pro uvolnění a klid? Relaxační hříčky, které získáte, si snadno zařadíte do každého dne. Nepotřebujete být odborníci, stačí otevřít své srdce a nechat promluvit své pocity.

0
min
osvědčených rad jak na hravou relaxaci
0
her s aromoterapií
olejů a jak je využít při relaxaci
0
obrázků
k relaxačním hrám s dětmi
 • 1
  Proč učit děti relaxovat
 • 2
  Co to přinese Vám a dětem
 • 3
  Jak si připravit prostředí
 • 4
  Atmosféra a pocit jistoty
 • 5
  Hříčky, které vás potěší
 • 6
  Obrázkové přílohy ke hrám
 • 7
  Jak podpořit relaxaci olejíčky
 • 8
  Chvíle společného prožitku
 • 9
  Jsme blíže dětskému srdci

Nahlédněte dovnitř:

Cena eBooku

eBook s mp3
390
273 Kč
Výuka pomocí MP3
Dostupný kdykoliv
Ověřeno v praxi

Komu už náměty a tipy z eBooku pomohly?

Tomášek pobíhá pořád sem a tam, je v pohybu a já už jsem z toho unavená. Je to neustálá akce - akce - akce a ani chvilka klidu. Říkala jsem si, že by ten váš ebook mohla být cesta a překvapilo mne, že to funguje. Moc jsem tomu nevěřila, ale řekla jsem si, že nemám co ztratit. Nejvíc nás s Tomáškem potěšila houbáček a housenka. Jsou to krásné chvíle, děkuji.
Sabinamaminka
Nastavit sama sebe! Tak to je pecka. Ebook jsem si koupila kvůli mé malé Nikolce. Pořád se něčeho bojí, večer se budí a nemá v sobě takový ten "klid a pohodu". A teď jsem se dozvěděla, že mám začít u sebe. Vůbe mě to nenapadlo, ale máte s tím pravdu. Hektické dny a pořád dokola něco řešit. Jsem nesmírně ráda za inspiraci a nový pohled, posunulo mě to. Teď můžu předat Nikolce to, co ke své pohodě potřebuje.
Alice

A co když...

Pokud se vám hlavou honí otázky jako "Co když to není pro mě?" nebo "Co když už to všechno znám?", tak pro vás máme návrh.

Když zjistíte, že vám eBook vůbec nic nového nepřinesl. Že jste se z našich postupů nic nového nenaučili a je vám zkrátka k ničemu, tak nám do 30 dnů jen napíšete e-mail a my vám vrátíme všechny vaše peníze.

Proto už nemusíte váhat!

Ať už jste pedagog, nebo rodič, tak díky eBooku budeme mít možnost naučit se základy relaxace. Díky tomu dokážete děti provázet světem uvědomění si vlastních pocitů, stavů a vlastního objevení. Praktické hříčky můžete zařadit ihned v prostředí školy i doma. Nastavte se na štěstí, pohodu a klid, který vám usnadní cestu náročnými dny.