Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

Mgr. Ludmila Leinweberová

 

"Stres je jako neviditelná zátěž, kterou neseme na svých bedrech.

Moje metody vám pomáhají tu zátěž sundat a ulevit od tíhy, která drží vaši pohodu a štěstí na uzdě.

Je to jako kdybych vám dala křídla."

 

"Nikdy nesmíme podceňovat význam skrytého potenciálu, který se ukrývá v každém z nás." Jsem maminka, mentorka, koučka a neuroterapeutka. Jsem váš průvodce na cestě k objevování a rozvíjení vašeho mozkového potenciálu a životní pohody.

Můj život se točí kolem mozku, a to v nejlepším slova smyslu. Vystudovala jsem Speciální pedagogiku na PdF MU, založila Institut praktické pedagogiky a jsem ředitelkou Active Brain s.r.o. Lektoruji akreditované programy pod MŠMT zaměřené na dyslexii, ADHD, relaxaci a pozornost

a specifické poruchy učení. Jsem autorkou elektronických publikací, on-line kurzů a spoluautorkou knihy Dyslektický mozek. Mým cílem je pomoci lidem rozvíjet jejich mozkový potenciál a naučit je, jak správně zacházet se stresem, dysporuchami a ADHD.

A to vše se dá naučit. Věříte tomu? Já ano. A mám na to důkazy. Každý den pracuji s dětmi a dospělými, kteří se potýkají s různými výzvami a každý den vidím jejich pokroky a úspěchy. Je to jako když se z malého semínka vyvine krásná květina. Potřebuje jen trochu péče a podpory. Pro někoho může být tato myšlenka kontroverzní. Ale já jsem se rozhodla jít proti proudu a ukázat vám, že je možné změnit status quo.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.