Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

JAK ČÍST S RADOSTÍ 2.

 METODICKÝ WORKSHOP K PRACOVNÍM LISTŮM

 

 

Jak číst s radostí 2.
Jak číst s radostí - čtecí karty 2.

Workshop je celodenní

Prostorová orientace a orientace na stránce, pohyby očí při čtení nebo hry pro dvojice i třídu. To je jen stručný výčet toho, čemu se budete na workshopu věnovat.

Vyzkoušíte si množství her, které snadno zařadíte do hodin českého jazyka i do chvilek mezi činnostmi ve vyučování. Hry, které se naučíte, lze využít k aktivizaci dětí a získání jejich pozornosti a k hravému rozvoji čtenářských dovedností. Spektrum činností je vhodné pro 1. stupeň ZŠ, těžit z něj však mohou i pedagogové vedoucí nápravy žáků s dys – obtížemi na druhém stupni ZŠ. Cvičení a hrátky jsou zaměřeny na práci s pamětí a pozorností. Zvláštní důraz je kladený na orientaci v prostoru a práci očí.

Workshopy Jak číst s radostí jsou vhodné pro učitele, studenty, rodiče i organizace, které si zakoupili metodický materiál. Jsou nadstavbou pro jeho využití v praxi. Při zakoupení celé sady Jak číst s radostí I., II., III. získáte 50% slevu na workshop (platí pro školy a instituce).

Tento workshop bude i  jako celodenní workshop k zakoupeným materiálům. Dle dohody lze časovou dotaci i místo semináře upravit.

Prosím, napište Vámi vybraný termín do poznámky objednávky:

Termín: dle individuální dohody