Institut praktické pedagogiky je součástí projektu Active Brain

DÁVÁTE SI ŠANCI, CÍTIT SE SKVĚLE?

DÁVÁTE SI ŠANCI, CÍTIT SE SKVĚLE?

Dáme možnost dětem, lidem, okolnostem, aby byly dobré? …  Nebo si už předem tvoříme představy, že ta třída bude dnes zase děsná a po ránu bude naše dítě protivné a navíc to má po tátovi.

Mnohdy omezující přesvědčení vše limitují. Naší mysli nedáme ani šanci, aby věci, okolnosti a děti byly dobré, pokud stále očekáváme to zlé.

Hlídejme si programy v naší hlavě, můžeme tím získat krásné chvíle a pohodu.

dovolte-casum-m

… A pokud nevíte, jak si pozitivní myšlenky vytvořit, jak o ně pečovat, tak se neváhejte ptát 🙂 Mám na to několik vlastních principů, které využívám nejen v práci s dospělými, ale také s dětmi.

A můžu Vám říci, že si s nimi lebedím a užívám si jich. Pište na lida@activebrain.cz, těším se

Uložit

Uložit

Ludmila Leinweberová
Mozek, procesy učení, start pozornosti, stres a práce s ním mne nesmírně baví a naplňují. Moje láska poznávání lidského mozku prostupuje mými dny. Mým přáním je, aby si rodiče, pedagogové i my sami v sobě uvědomili, jakou jedinečnou možnost máme. Rozvíjet se a chápat, radovat se s vděčností na rtech a být si vědomi, že těmito drobnostmi se utváří a rozvíjí náš mozek. Jsem spoluautorkou projektu Abeceda prvňáka, Praktická pedagogika a Mozkohrátky. Publikovala jsem eBooky o mozku a relaxaci. Vytvářím tréninkové programy rozvoje mozku a seberozvoje pro děti a dospělé.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů